Extra Öppet Hus på TBS Sundsvall!

Du är viktig för oss på Thoren Business School. Vi vill bjuda in dig till en afton där vi umgås och inspireras tillsammans!

Under kvällen ska vi se till att du trivs! Vi bjuder på trevligt mingel, guidad rundvandring, dryck samt gott och nyttigt tilltugg i form av snittar, smoothies och fruktsallad.

I samarbete med Sundsvalls bästa föreläsningsbyrå magnet.nu kan vi stolt berätta att kvällen förgylls av Sundsvalls modigaste man – den prisbelönte Ola Lindström. Han håller en föreläsning om Mod, Kraft & Passion – tre ledord osm ligger varmt om Thoren Business Schools hjärta. Ola startade projektet ”Torka alla tårar” och har sedan dess harft en spännande karriär som vi får ta del av.anställd

Vi hoppas att du kommer och tar med dig dina nära och kära!

 

Var: Thoren Business School, Storgatan 25
När: Tisdag 28 januari, klockan 17.00

 

TBS-sundsvall1